564 The Download
5 Comment
09.01.2019 Upload date

Allan Pease - Beden Dili

Kişisel Gelişim

FILE TYPE: pdf FILE SIZE: 7 MB

Bireyin davranışlarını çözümlerken sadece bir hareketi yorumlamanın sakıncalarına dikkat çeken Allan Pease, farklı bir yaklaşımla birbiri ardına yapılan hareketleri gruplamış ve bu grupların toplu değerlendirmelerini de yapmış.

mboltan 1 ay önce

okumaya değer çok güzel bilgiler var ancak paragraf aralarında şekil ve kutulara yönlendirmesi bütünlüğü bozuyor dikkat dağıtıyor paragraf aralarında olabilirdi kutular resimler diğer sayfalara yönlendirmesi dizayn açısından kötü bide kutu resim numaraları aynen tutmuyor herşeye rağmen çok faydalı kitap

erkmen77 3 ay önce

İş hayatında kesinlikle çok önemli olduğunu anladım. Karşı tarafın aslında ne düşündüğünü, neyi planladığını sözlerinden değil vücut dilinden anlıyorsunuz. Mutlaka okunması gereken kitaplardan.

serfes 5 ay önce

Beden dilini okuma ve davranışları yorumlama bilgisi hakkındaki son yıllarda yapılan araştırmaların sayısı artış göstermiştir.Allan Pease adlı yazar ise bu konu hakkında yaptığı çalışmaları Beden Dili adlı kitabında toplamıştır.Beden Dili kitabı bu konu hakkında en çok araştırmanın yapıldığı kitap olarak karşımıza çıkmıştır.Beden Dili ne bakarak kişinin psikolojisi hakkında genel bi kanı oluşturulabilir.Beden Dili alanında en kapsamlı araştırmaların başlangıç tarihi Soğuk Savaş dönemidir.

drismet 5 ay önce

Yeni okuyacağım ama bu yazarın daha önceki kitaplarını okudum , oldukça başarılı bir yazar ondan dolayı bu kitabı indiriyorum

clarkszc 5 ay önce

harika