194 The Download
1 Comment
04.02.2019 Upload date

Best Of Haydar Dümen Gülerek Öğrenelim

Sağlık Tıp Kitapları

FILE TYPE: pdf FILE SIZE: 9 MB

Değerli okurlarım,
Beş yıldır Posta Gazetesi’nde yazdığım, sizleri aydınlatan, güldüren ikiyüz örnek makalem kitap içinde sunulmuştur. Daha çok gülüp espriyle de donanmanız için, usta karikatürist Mehmet Duru’nun kaleminden çıkan karikatürler, kitabımıza renk katarak sizleri neşelendirecektir. Ama henüz kahkaha atmadınız, fıkra dağarcığınıza yeni bilgiler katmadınız. İşte imdada yetişti Yıldırım Tuna. Bu kitapla da kavuştu okurlara. Gerisi benim işim. Aydınlatıcı bilgilerim ve de şiirlerimle sizlere selam ederim. Özlü sözlerimle de hayat yolunuzda başarılar dilerim.
Peki bu kitabın doğumuna kimin emeği geçti? Doğum ebesi: Sayın Ersoy Soydan başta olmak üzere, tüm emekçilere ve de sevgili okurlarıma teşekkür eder, herkese esenlikler dilerim.

2 ay önce

Kitaplar erişim açısından çok kolay ve düzenli çoğu sitede bir karmasa hakimken bu sitede kategorilendirilmiş.Kitaplari yandex disk uzerinden indirmemiz daha kolaylık sağlıyor ve çok fazla kitap var aradığınız kitabı bulma şansınız veya istediğiniz bir kategoriden kitap seçme şansınız yüksek siteyi gayet beğendim.