1331 The Download
22 Comment
19.10.2018 Upload date

Marie Kondo - Derle Topla Rahatla

Kişisel Gelişim

Hangimiz dağınık değiliz ki? Evimiz, işyerimiz, hayatımız…. Peki derli toplu olmak bu kadar mı zor?
Saatlerinizi ayırarak topladığınız her yer kısa sürede yine mi dağılıyor? Belki de şimdiye kadar yanlış yöntemleri uyguladınız.

Japon temizlik ve organizasyon uzmanı Marie Kondo, "derleyip toplama" konusunda size yardımcı olmaya hazır. Üstelik kalıcı sonuçlar elde edeceğinizin garantisini veriyor. Marie Kondo, bu kitapta anlattığı yöntemler ve paylaştığı sırlarla sayısını kendisinin bile hatırlamadığı müşterilerinin hayatını değiştirdi. Şimdi sıra okuyucularında!

Bir balıkçı yaka siyah kazağı diğerinden nasıl ayırt edeceğinizi bilmek, çorapları doğru şekilde katlamak, saklama kutularını en etkili şekilde kullanmak… hayatınızda mucizeler yaratabilir. Hele fazlalıklardan kurtulmak… Kendinizi eskisinden çok daha huzurlu, mutlu ve enerjik hissetmenizi sağlayabilir. Denemeye başlayın… Hemen, şimdi!
(Tanıtım Bülteninden)

epsilon 2 hafta önce

Minimalist yaşama adım atarken okumam gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum

gulaycansever 3 hafta önce

Merak ettiğim bir kitaptı. Okuduktan sonra da yorum yaparım. Teşekkürler

rabianut 1 ay önce

Konusu çok ilginç bu kitabı okumak için sabırsızlanıyorum

oguzhan0731 1 ay önce

gercekten ilgi cekici geliyor,japonlar hakkinda daha fazla fikir sahibi olabilir ve onlarin nasil bu kadar kendilerini gelistirmis oluklarini inceleme firsati sunuyor bize bu kitap.Şahsen ben japonları severim,kulturleri olsun cografyalari olsun hep ilgimi cekmistir.

czerkinli 3 ay önce

Merak ediyorum bu kitabı, en kısa zamanda okuyacağım. Pratik fikirlere hwr zaman açığım ve bu kitap ilgimi çok fazla çekiyor.

Murat Alkin 6 ay önce

Bu kitabı henüz okumadım ama epey ilgimi çekti. Beni en çok etkileyen kitapların arasında Martin Eden sanırım ilk sırayı alır. Okumamış olanlara tavsiye ederim. Basit bir denizcinin, aşık olduğu kızın etkisiyle yazarlık potansiyelini ortaya çıkararak dünyaca ünlü bir romancı olmasının serüveni. Jack London.

İrem Çisem 6 ay önce

Kişisel gelişim kitaplarını hayatımın hiçbir döneminde tercih etmemiştim ancak minimalizme uzun zamandır meraklı biri olarak bu kitabı okumak için sabırsızlanıyorum.

ekilem 7 ay önce

Kitabın içeriği ve anlattıkları merak uyandırıcı. Umarım beklentilerin altında değildir.Paylaşım için çok teşekkürler

Aslı Canan Ozbey 7 ay önce

Dolap ici düzenleme kısmı özellikle evde yapıyorum kazaklarimi gösterdiği şekilde katladım renklerine gore diziyorum. Mesela yazlık kışlık ayiriyordum artık ayırmıyorum. Ancak en önemlisi veriyorum dolabimda çok tikis tikis kıyafetler yerine sade az ama öz kıyafetler kaldı. Herkese tavsiye ederim okumasını kolay gelsin

Öznur Gökcelik 7 ay önce

Kendim ve bir yakınım icin fazla eşyalarimizdan kurtulma yollarını ararken bu kitaba ulaştım ilk defa da e_ kitap deneyecegim hem kitabın içeriğini hemde e_kitap uygulamasini cok merak ediyorum. Umarım beklentilerimi karşılar teşekkür ederim.

Ali 7 ay önce

Bu kitabi gercekten merak ediyorum. Yazari cok farkli biri. Cok genis bir kesimi etkisi altinda birakmis olan yazarin en drindeki dusuncelerini bu kitapta paylasmis oldugunu dusundugumden oturu bu kitabi indirmek istiyorum. Pdf tasinabilir bi format olmasi, cloud uzerinde thtabilme gibi durimlari normal kitaptan daha cekici hale getiriyor.

Selma Yıldırım 7 ay önce

Bu kitabı çok merak ediyorum umarım işime yarayacaktır teşekkür ederim

Öznur Şahin 8 ay önce

Ilk defa e-kitap deneyecegim.ve bu kitabin icerigine(tavsiyelerine) gercekten ihtiyacim var..

nk93 9 ay önce

Çok beyendim iyi bir kitap kişisel gelişim kitaplarını çok seviyorum !çox teşekkür ederim size

arisoy 9 ay önce

Teşekkürler, bağış yapacağım en kısa zamanda.

Zehra ilhan 10 ay önce

Teşekkürler...

aysa83 10 ay önce

İlk kez bu tarz bir site aracılığı ile e kitap okuyorum çok işlevsel heryerde açıp okuyabiliyorum çok hoşuma gitti . Bundan sonrada diğer tercih ettiğim kitaplarımı e kitap olarak okuyacağım.

Gözde işpınar 10 ay önce

Kitaba başlamak için sabırsızlanıyorum ☺️

Müge Gül 10 ay önce

Minimalist yaşama geçmek için aradığım bir kitaptı.Burqda bulduğum için çok mutlu oldum.Tesekkur ederim.

gyurayef 10 ay önce

Teşekkür ederim

Aslıhan Özcan 10 ay önce

Kitabın PDF halini gönderir misiniz,teşekkürler

bskshn 10 ay önce

Şakra bulamadığım bir kitaptı düzenli bir pdf i burda bulabildim