494 The Download
8 Comment
04.02.2019 Upload date

Şerif Aktaş - Roman Sanatı Ve Roman İncelemesine Giriş

Dil, Dilcilik Edebiyat Kitapları

FILE TYPE: pdf FILE SIZE: 3 MB

inneci 1 ay önce

Roman incelemesi ve eleştirisi ile ilgilenenlerin okumas gereken bir kitap.

sehmerean23 2 ay önce

ROMAN INCELEMESI ÜZERİNE YAZILMIŞ EN GÜZEL ESERLERDEN BİRİ.DİL OLARAK NURULLAH ÇETİNDEN BİRAZ DAHA AĞİR.AMA EDEBİYAT VE TÜRKÇE OKUYANLAR İÇİN YAZILMIŞ KALITELİ BIR YAPIT.

zulfiye 3 ay önce

İhtiyacım olan bir kitaptı, bulabildiğime çok sevindim.

mubal 4 ay önce

Açmayan Tomurcuğun Romanı, hayatının son yıllarında “susma” kararı almış, şair, yazar, Darülfünun’un ilk kadın mezun mezunlarından ve Türkiye’nin ilk kadın coğrafya öğretmeni Şükûfe Nihal’in hikâyesi olduğu kadar, birbirinden tanınmış edebiyatçılarla birlikte bir Türkiye tarihi.

asya-asyemur 5 ay önce

ihtiyacım olan kitaplardan biri , ulaşabilddiğim için teşekkürler

iklimduru 6 ay önce

Roman yazmak için etkili bir kitap. Kesinlikle olaylara, cümlelere hayata bakış açınızı değiştirecek ve farklı bakmayı, daha iyi görmenizi sağlayacak muhteşem bir eser. Zaten akademisyen olan profesör Şerif Aktaş'ın bakış açısı direk göze çarpıyor. Edebiyatı, edebiyatçılığı sevenler için kaçırılmayacak bir kitap. Keyifli okumalar.

bbg 7 ay önce

Okunması gereken bir kitap tavsiye ediyorum roman yazmak isteyenler için gerçekten çok işe yarar hatta ben almıştım hala kitaplığımda durur

ertengri 8 ay önce

Prof. Dr. Şerif AKTAŞ (d. 15 Şubat 1945, Pınaryolu köyü/Refahiye/Erzincan – ö. 09 Haziran 2013, Ankara) Akademisyen, Edebiyat araştırmacısı.eserleri ise:Roman Sanatı ve Roman İncelemesine Giriş (2. bas. 1984), Edebiyatta Üslup ve Problemleri (1986), Ahmet Rasim’in Eserlerinde İstanbul (1988).