151 The Download
0 Comment
18.01.2019 Upload date

Thomas M. Campbell ÇİN MUCİZESİ

Sağlık Tıp Kitapları

FILE TYPE: pdf FILE SIZE: 147 MB

Bu kitabı okudum ve hayatımı değiştirmeye karar verdim.”
– Demir SABANCI –

Beslenme konusunda şu ana kadar yapılmış en kapsamlı araştırma…
Bu kitap hayatınızı kurtarabilir Kanser, Kalp hastalıkları, diyabet ve obeziteye karşı kendinizi koruyabilmenin en etkili yöntemi: ÇİN MUCİZESİ…


“Colin Campbell'in Çin Mucize'si önemli ve ziyadesiyle okumaya değer bir kitap. Oğlu Tom'la birlikte Colin, beslenme ve hastalık arasındaki bağlantıyı araştırıyor ve buldukları sonuçlar çok ürkütücü. Çin Mucizesi duyulması elzem bir öyküdür.”
ROBERT C. RICHARDSON
Nobel ödüllü Fizik Profesörü ve Araştırma Dekan Yardımcısı, Cornell Üniversitesi

“Çin Mucizesi beslenme vasıtasıyla kalp hastalıkları, kanser ve diğer Batılı hastalıkları önlemenin şimdiye dek bulunmuş en ikna edici kanıtlarını sunuyor. Hem ekonomik olarak gelişmiş hem de hızlı bir ekonomik değişimden geçen ve yaşam biçimleri değişen ülkeler için de önemli bir kitap.”
JUNSHI CHEN, Araştırma Profesörü,
Beslenme ve Gıda Güvenliği Enstitüsü Çin Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi

BİLİMSEL DOĞRULAR KESİNDİR. SONUÇLARDA HATA PAYI YOKTUR. BESLENME ALIŞKANLIKLARINIZI DEĞİŞTİRİN, KANSER, KALP HASTALIKLARI, DİYABET VE OBEZİTE RİSKİNİZİ AZALTIN.

Ne açıdan bakarsak bakalım, dünyadaki insanların sağlığı gün geçtikçe kötüleşiyor ve bireyler olarak sağlık gelirlerimiz de bu durumla doğru olantılı olarak artıyor.Artık nüfusun büyük bir çoğunluğu obez ve milyonlarcası da diyabet hastalığına yakalanmış durumda veya bugün, otuz yıl önce kalp hastalığına yakalanma oranımızdan çok daha fazla.1970'ler ortasında kansere karşı açılan savaş büyük bir hüsranla sonuçlanmaktan öteye gidemedi ve sözkonusu insanlar-yani rahatsızlığı olan insanlar-haftanın belirli günleri ya da tüm günleri reçeteli ilaçlar kullanmak zorunda.Bunlara ek olarak dörtte üçümüz yüksek kolestrol sahibiyiz.

Daha da kötü noktalardan bahsetmek gerekirse, gelecek nesilleri yani çocuklarımızı ufacık yaşta hastalıklarla karşı karşıya bırakmak durumda kalıyoruz.Artık çocuklarımızın çoğu obez veya obez olma yolunda ya da daha önce çocukların nadiren yakalandığı diyabet, artık onların da korkulu rüyası haline gelmiş durumda.Hemde çok daha sinsice.Ve çocuklarımız da düzenli ilaçlar kullanmak zorunda kalıyor.
Yukarıda anlattıklarımız üç ana başlıkta birleşiyor: Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği.