979 The Download
10 Comment
28.09.2018 Upload date

Yasemin Candemir - Düş Sandığım Kadınlarının Cinsel Fantezileri

Cinsel Kitaplar

Gazeteci Yasemin Candemir türk kadınlarının cinsel fantezileri üzerine hazırlamak istediği kitap için gazeteye bir ilan verdi: “Belgesel bir kitap için fantezilerinizi gönderin. Yayınlanan fantezilere telif ödenecektir. kitapben@gmail.com”... Bu ilana cevap veren kadınların takma isimlerle yazdıkları fanteziler bu kitapta toplandı. Erkekler hazır olun! Bir sonraki ilan sizin için olacak…

“Mastürbasyon yapmak için odanın her yanını aradım ama bir şey bulamadım. En son, buzdolabında kalan muz gözüme ilişti. Küvete muzla beraber girdim…”
Mine
“Porno filmlerdeki kadınlar gibiydim. Kendimi zaten bir parça onlar gibi hissediyor ve bu hissi seviyordum…”
Zehra
“Geçen arkadaşım söyledi, fantezilere para veriyormuşsunuz. Benim fantezim Şükrü. Kitabı alırsa bunu da okur...”
Hicran
“Galiba Türk kadınlarının yatak odalarına sızmayı başarmıştım ve yorganı hafifçe aralıyordum…”
Yasemin Candemir

“Cinselliği bir yabancı gibi değil ama tam da içinde olmak istedikleri şekilde veya yaşadıklarını aktararak yazı diline dökmeleri, gelen fantezilerin en dikkat çekici yanlarından biri… Demek ki, Türkiye'de, konuşamayan bir azınlık olarak kadınların kendilerini ifade etmeye ve hatta bunu cinsel fantazmalar sayesinde başarmaya başladıklarını izliyor ve gözlemliyoruz”.
Prof. Dr. Ali Akay

“Trend diye sıfır beden Fashion TV kızlarını kolunuza takmak hoşunuza gidebilir; toplumsal statü olarak erkekliğinizi bir süre okşayabilir ama beyninizin yatağında, kendi kendinize üç ve bir'i eğer başka bir hayâlle ve başka bir biçimde çarpıştırıyorsanız “in” olan sizi kesmez çünkü. Kendi ininizdeki hayvanın ne istediği aslolandır zira… bu kitap önemli. Bizim erotik imgemize ışık tutuyor; yani bakmamız gereken yere, kendimize bakıyor. Bir anlamda “Erotürk” diye bir kavram uydurasım geliyor... ‹çeriğin sosyolojik, psikolojik, etik, tarihsel okumalara açık olduğu kadar, kadınlar için bir anlamda kendine yardım kitabı özelliği taşıyacağını da düşünüyorum…”
Cem Mumcu

kosavali07 11 ay önce

Faydalı bilgiler almak için gerçekten site çok güzel her anlamda kitap okumak kadar güzel bir şey yok herşeyi okuyup tecrübe edinebilmek adına bol bol kitap okumak önemli kitabı indirip okuyacağım bakalim nasılmış çok teşekkür ediyorum

ahmetemreaksoy 1 yıl önce

Okadarda iyi bir kitap değil. Hiç sarmadi açıkçası.okunmasada olur yani.

Mert Baran 1 yıl önce

Kitap arşiviniz gerçekten çok başarılı.. Umarım yada hepimiz adına “umalım ki” bu site düzgün bir site çıkar. Malumunuz ortalıkta bir sürü e-kitap sitesi var. Ama bu işi gerçekten yapan / yapabilen çok az insan var.

Mert Baran 1 yıl önce

Cidden çok merak ettiğim bir kitap.. Mutlaka okumalıyım..

SÖNMEZ 1 yıl önce

:/

ekincanaslan 1 yıl önce

Okumak lazım her daim

Sare nur 2 yıl önce

Kitap okumayı çok seviyorum bu site aracılığıyla bize böyle bir imkan sunduğunuz için çok teşekkür ederim

bbg 2 yıl önce

Mutlaka okumak istiyorum.Bir bayan olarak gercekten merak ettigim bir kitap. Tesekkurler e-kitap.net calisanlari..

Durli garacayeva 2 yıl önce

Burada ben bin bir kitap o

Durli garacayeva 2 yıl önce

Kitap okumak chok güzel