Türkiye'nin en zengin e-kitap kütüphanesindesiniz!

"Okur yazarsa ahali, yapılmayacak ne var!.." (Mehmet Akif Ersoy)

Tüm Üyelerimiz (98895)

Cengiz Cengiz abuzerparlak adonin ahmet16gunduz alfredo allgun alsuat ammar asahneka atilgan62 ayba68 aysenuro-de babishko bkmmrm boltthrower bozatli burcin22 colprox cuhac dahi drerkin ebuyukoglu egg emre408 erinc ersenkon eryucel fatihnamli hamdiayan hasanbnsabbah hkaraboga ilkerdogan ismet1940 kaynak kibele kryttl kurtbeg liberta27 mehmet-karaman mkrgz mrtkc mrtyzc6161 mukerremmete muzaffervurmaz mystfar oblomov33 ogzacr ogzhncmn oktayokuyan onrcmb peyronie ramses rottie91 ruhigun saitegrilmez salish sarpo senayesen ssancak sufi tahir66 thefreespirit tibetgunes11 topla ukutay1 ulasadu ulkeryildiz yemrebay1206 yesilgok yusufkagan yusufkemaltanca yvzdrndl zzeeyzzeey arkadi avmer50 banut denizc eframis m-asim-m mcxima oak seyfiturhan abdulazimsimsek akiner akyuznur alemisal arzyu aslisel atillaolgun baharmergen buker burqy cander cemil5461 denizt dincer3509 emrekaromen fatma-o gayekorkmaz gigilay gizemesin gnsenes gulen-altunteri ibrahimyilmaz ilkerdemir kizida kralx76 mavzer36 munal nur1168 nurdamar217 nurten-ozcan ogul pinar-baykal scetin83 seciltuna selim-izzet sevinc-2020 sevincc sevvldg sustomar syhms tat141 tekinvs teyare tugba-dural ufuk1453 werzan yamanopiano zafer5233 zykrks9 tarim duyguderler seza23-b admsydm cekenumit macromicron glshylmz zgokceyasar cengaver

Editörünün Önerileri

Sizler için tavsiye niteliğinde özel bir kaç kitap seçtim.

Tümünü Gör

Bağış Ne İşe Yarar Bağışçılar sayesinde ayaktayız, onlara bir ayrıcalık tanımasak olmazdı! BAĞIŞ YAPAN O GÜZEL İNSANLAR

Web sitemizde ziyaretçilerimiz yönetimimizin belirlediği bir indirme kotasına tabi tutulurlar. Her ziyaretçi için indirme sınırı 1 ile 10 arasında değişen bir limitten ibarettir. İndirme kotası aşıldığında indirme butonlarınıza süre eklenir. Aynı zamanda süre bitiminde butona tıkladığınızda süre ikiye katlanır, süre sona erdiğinde indirme sayfasına otomatik yönlendirilirsiniz. Bunu yapmamızın nedeni, web sitemizin ayakta kalabilmesi ve size daha sağlıklı bir yayın yapabilmek adına doğan ekonomik ihtiyaçlardır.

Bağış paketlerimizden herhangi birini satın aldığınızda, paketin süresi kadar hiç bir engelleme ve sınırlama ile karşılaşmadan özgürce hızlı bir şekilde indirme yapabilirsiniz. Bağış yapabilmek için web sitemize üye olmanız şarttır. Yaptığınız bağış ile tercih ettiğiniz üyelik tipi hesabınıza tanımlandıktan sonra kullanılabilir. Kullanım aşamasında üye girişi yapmış olmak durumundasınız.

Satın alma esnasında sizden istenen mail adresi yerine, web sitemize üye olurken kullanmış olduğunuz mail adresinin aynısını yazarsanız premium üyeliğiniz otomatik olarak onaylanır. Farklı yazıldığında tarafımızdan kontroller yapıldıktan sonra, ilgili üye tesbit edilip premium üyeliği tanımlanır.

Bağış Çeşitlerimiz

Çay Ismarla 10 TL.

1 Ay Kullanım Süresi

Reklamsız Temiz Link

Bekleme Süresi Yok

Anında Üyelik Onayı

İndirme Sınırı Yok

******

200 Mesaj Kutusu, Kotası

BAĞIŞ YAP
Kahve Ismarla 40 TL.

6 Ay Kullanım Süresi

Reklamsız Temiz Link

Bekleme Süresi Yok

Anında Üyelik Onayı

İndirme Sınırı Yok

******

500 Mesaj Kutusu, Kotası

BAĞIŞ YAP
Yemek Söyle 60 TL.

1 Yıl Kullanım Süresi

Reklamsız Temiz Link

Bekleme Süresi Yok

Anında Üyelik Onayı

İndirme Sınırı Yok

Yayınlanmamışları İndirebilme +11291 E-Kitap

1000 Mesaj Kutusu, Kotası

BAĞIŞ YAP